Terminy konsultacji przedmiotowych

Terminy konsultacji przedmiotowych

   Awakowicz Agata    wtorek 14:30 – 15:15
   Bednarska Weronika    środa 8:00 – 8:45, czwartek 15:20 – 16:06
   Błażewicz Krzysztof    czwartek 15:30 – 16:30
   Borkowska Kamila    czwartek 14:25 – 15:15
   Dębowska Grażyna    wtorek 14:25 – 15:15
   Dymna Renata    poniedziałek od 15:20 – 16:05
   Golonka Paweł    poniedziałek 15:20 – 16:05
   Golonka Wiesław    wtorek 14:30 – 15:15
   Goszczycka Agnieszka    czwartek 16:10 – 16:55
   Janiszek Dominika    poniedziałek 8:00 – 8:55, środa 14:30 – 15:15
   Janusz Grzegorz    wtorek 15:20 - 16:05
   Kalbarczyk Karolina    3GL, 2PL, 2ML czwartek godz. 8:00-8:45
   Karolak Ewa    wtorek 15:20 – 16:05 sala 310
   Kasprowicz Kamila    poniedziałek 15:20 – 16:05
   Kobylińska Jolanta    piątek 14:30 – 15:15 sala 207
   Kopulska Iwona    środa 15:20 – 16:05
   Kowalska Violetta    czwartek 8:55 – 9:40, piątek 13:40 – 14:25
   Krajewski Tomasz    czwartek 14:30 – 15:15 (16:00)
   Kurlanda Krzysztof    środa 16:06 – 16:55
   Kwiatkowski Michał    poniedziałek 14:30 – 15:15
   Lechniak Małgorzata    wtorek 15:50 – 16:05
   Leus Eliza    środa 13:40 – 14:25
   Lewandowski Marek    poniedziałek 15:20 – 16:05
   Łyczykowska Małgorzata    środa 15:20 - 16:05
   Majchert Marta    środa 15:30 – 16:05
   Majewska Magdalena    wtorek 14:30 – 15:15
   Miecznik Michał    wtorek 15:20 – 16:05
   Misiąg Żaneta    poniedziałek 15:20 - 16:05
   Miszczak Przemysław    2RL - zajęcia wyrównawcze – 8:00 – 8:45 poniedziałek,
   2 RL - zajęcia dla rozszerzenia po uzgodnieniu z nauczycielem
   Modzelewska Hanna    środa 15:20 – 16:05
   Nowak Iwona    czwartek 16:05 – 16:55
   Obłękowska Izabella    środa 15:15-16:05
   Obrębowska Bernadetta    wtorek 15:20 – 16:05
   Pawłowski Tadeusz    piątek 16:05 – 16:55
   Prucia Emilia    piątek 14:30-15:15
   Rynowiecka Anna    czwartek 15: 20 – 16:05
   Sieszycki Piotr    poniedziałek 14:30 – 15:15
   Skóra Paweł    wtorek 14:30 – 15:15
   Smolak Ewa    wtorek 15:20 – 16:05
   Smolińska – Cieśla Edyta    poniedziałek 7:15 – 8:00, środa 16:10 – 16:55
   Smoliński Andrzej    czwartek 14:30 – 15:15
   Sobstel Ewa    środa 15:20 – 16:05 sala 308
   Starzyński Waldemar    poniedziałek 15:20 – 16:05
   Strycharz Małgorzata    poniedziałek 15:20 – 16:05
   Ślęzak Monika    piątek 13:40 – 14:25
   Tracz Dorota    środa 14:25 – 15:15
   Tworek Agata    3 GL- piątek 12.45-13.30, pozostałe klasy: piątek 14:30 - 15:15
   Wadas Daniel    czwartek 16:10 – 16:55 sala 203
   Włodarczyk Katarzyna    czwartek 8:00 – 8:45 s. 113
   Wowak Jarosław    poniedziałek 15:20 – 16:05 sala 113
   Ziemianek Aleksandra    środa 15:20 – 16:05
   Zwierzchowska Ewa    środa 15:25 – 16:10
   Żurek Barbara    poniedziałek 15:20 – 16:05