Zajęcia pozalekcyjne

  • p. Bierzniewska Lidia - wtorek 15:20 - 16:05 sala 311
  • p. Błażewicz Krzysztof - czwartek 15:20 - 16:05 sala 107
  • p. Borkowska Kamila - środa 15:20 - 16:05 sala 312
  • p. Ciurzyńska Elżbieta - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala 311
  • p. Cłapa-Konopka - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala 110
  • p. Dzikowicki Mirosław -  piątek 14":30 - 15:15 sala 107
  • p. Gierlotka Katarzyna - co drugi wtorek 15:20 - 16:05 sala 3 
  • p. Golonka Wiesław -  poniedziałek 15:20 - 16:05 sala gimnastyczna
  • p. Jenderko Dariusz - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala 106
  • p. Karolak Ewa - środa 15:20 - 16:05 sala 310
  • p. Kopulska Iwona - co druga środa 14:30 - 15:15 sala 309 
  • p. Kościuk Żaklina - co drugi poniedziałek 15:20 - 16:05 sala 119 
  • p. Lechniak Małgorzata - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala 203
  • p. Leśniewska Agnieszka - środa 15:20 - 16:05 sala 203  
  • p. Misiąg Żaneta - co drugi czwartek miesiąca 15:20 - 16:05 sala 309 
  • p. Mitura Anna - wtorek 15:20 - 16:05 sala 113 
  • p. Modzelewska Hanna - wtorek 15:20 - 16:05 sala 313 
  • p. Nowak Iwona - czwartek 15:20 - 16:05 sala 202
  • p. Obłękowska Izabella - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala gimnastyczna
  • p. Ochmańska Jolanta - czwartek 14:30 - 15:15 sala 115
  • p. Pawłowski Tadeusz - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala gimnastyczna
  • p. Pełka Małgorzata - środa 15:20 - 16:05 sala 306
  • p. Puchała Grażyna - czwartek 8:00 - 8:45 sala 203; piątek 13:40 - 14:25 sala 111
  • p. Radziwanowska Anna - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala 112
  • p. Sierawski Artur - czwartek 15:20 - 16:05 sala 106
  • p. Sieszycki Piotr - piątek 13:40 - 14:25 sala 201
  • p. Smolak Ewa - czwartek 14:30 - 15:15 sala 308
  • p. Sobstel Ewa - co drugi piątek 13:40 - 14:25 sala 309
  • p. Starzyński Waldemar - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala 210
  • p. Szterner Maja - co drugi poniedziałek 15:20 - 16:05 sala 7
  • p. Strycharz Małgorzata - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala gimnastyczna
  • p. Sztylka Bożena - środa 14:30- 15:155 sala 307
  • p. Tracz Dorota - środa 15:20 - 16:05 sala gimnastyczna
  • p. Włodarczyk Katarzyna - wtorek 15:20 - 16:05 sala 104