Randka w ciemno... w bibliotece

14 lutego 2018 r. obfitował w naszej szkole w wydarzenia związane z dniem zakochanych – Walentynkami. Biblioteka, nie pozostając w tyle, także włączyła się w obchody, proponując swoim czytelnikom zabawę promującą czytelnictwo - „Randkę w ciemno z książką”.
         W myśl zasady: Nie oceniaj książki po okładce były one zawinięte w szary papier i oznaczone numerkiem, który uczeń mógł wylosować. Na „randkowiczów” czekały nie tylko ckliwe romanse, ale także chwile grozy i trzymające w napięciu kryminały. Wszystkie 14 książek rozeszło się w mgnieniu oka, a osoby, które wzięły udział w zabawie, mogą się poszczycić, iż były pierwszymi czytelnikami tych nowości książkowych. Akcja „Randki w ciemno z książką” spodobała się zarówno uczniom, jak i pracownikom szkoły, więc kolejna randka już za rok!

p. Grażyna Grzegorczyk

• randka_01.jpg