Wystawa plenerowa "Krzysztof Kamil Baczyński"

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów, pedagogów, rodziców oraz mieszkańców warszawskiego Powiśla do obejrzenia wystawy plenerowej na parkanie szkoły przy ul. Górnośląskiej 31.
Wystawa ta zaprezentowana została z okazji trzydziestolecia LVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz ogłoszonego uchwałą Sejmu RP - Roku K. K. Baczyńskiego, w 100 lecie narodzin.
Tą drogą składamy jeszcze raz serdeczne podziękowania:
Pani Agacie Szpiłyk - Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury i sztuki, za bezpłatne użyczenie wystawy pt. "Krzysztof Kamil Baczyński", autorstwa Pana Rafała Wojtczaka.
Pani redaktor Justynie Kamińskiej z redakcji "Życie Śródmieścia", za użyczenie praw autorskich do artykułu pt. " Śródmiejskie miejsca poety" oraz Radzie Rodziców przy Zespole Szkół Nr 23 za pomoc w zorganizowaniu wystawy i sfinansowanie wydruku plansz.