Menu

W dniu 25.10.2017 r. odbyła się w naszej szkole  szósta edycja  Biegu Patrona Technikum Budownictwa i Architektury nr 1, prof. Zdzisława Mączeńskiego. Wyjątkowo licznie - pomimo deszczowej pogody- młodzież naszej szkoły uczestniczyła w tym wydarzeniu. 47 uczniów rywalizowało na dystansie ok 3000 m i zarówno przedstawiciele Technikum jak i  Liceum pokonali cały dystans.
Wśród mężczyzn zwyciężył Oktawian Dużyński z klasy 1a, drugie miejsce wywalczył Łukasz Kruk z klasy 2e, a trzecią lokatę zdobył Piotr Adamiec z klasy 3e. Pierwsze miejsce w klasyfikacji dziewcząt zajęły Natalia Lamparska z 3kl oraz Kasia Jeżak z 3e o drugie miejsce powalczyły Sonia Goluch i Zosia Mańk z klasy 1kl, a brąz zdobyła Karolina Łasińska z klasy 2g. Uczestnicy rywalizacji dostali po biegu pamiątkowe medale z rąk przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.