W sobotę 2 XII byliśmy na konferencji giełdowej "Złap Byka za Rogi", mimo,że była to sobota czyli dzień wolny 9 osób z naszej szkoły stawiło się tam ze mną od godziny 9 rano do 15.
Chciałbym Wam serdecznie pogratulować udziału, dla mnie to była świetna zabawa i duża porcja wiedzy. Mam nadzieję ,że wam się podobało i będziecie mogli tę wiedzę wykorzystać w przyszłości.
A waszym zdaniem, który wykład był najciekawszy? A które warsztaty najbardziej przydatne?

wykład „ABC instrumentów giełdowych”,
Filip Duszczyk Dział Rozwoju Rynku GPW

wykład „IPO – jak zostać spółką giełdową?”,
dr Jakub Zagrajek Kancelaria Weil, Gotshal & Manages